2019-2020 Akademik Yılı Güz ve Bahar Dönemi Ders Programı

 

1. SINIF GÜZ YARIYILI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8.15-9.00

Türk Dili I

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Heykel Teknolojileri

9.15-10.00

Türk Dili I

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Heykel Teknolojileri

10.15-11.00

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Teorik)

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Davranış Bilimleri-I

11.15-12.00

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Teorik)

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Davranış Bilimleri-I

ÖĞLE ARASI

 

 

 

 

 

13.15-14.00

 

Biyofizik

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Organik Kimya

 

14.15-15.00

 

Biyofizik

 

Organik Kimya

Biyoistatistik I

15.15-16.00

Atatürk İlke ve İnkılapları I

Biyofizik

Yabancı Dil I

Organik Kimya

Biyoistatistik I

16.15-17.00

Atatürk İlke ve İnkılapları I

Diş Hek.Giriş

Yabancı Dil I

Organik Kimya

 

 

1.SINIF BAHAR YARIYILI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8.15-9.00

Türk Dili II

 

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Ağız Diş Sağlığı

9.15-10.00

Türk Dili II

 

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Ağız Diş Sağlığı

10.15-11.00

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Teorik)

 

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Davranış Bil.-II

11.15-12.00

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Teorik)

 

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Davranış Bil.-II

ÖĞLE ARASI

 

 

 

 

 

13.15-14.00

Anatomi (Teorik)

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

Biyoistatistik II

Anatomi (Uygulama)(1.Grup)

14.15-15.00

Anatomi (Teorik)

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Deontoloji ve Etik

Biyoistatistik II

Anatomi (Uygulama)(1.Grup)

15.15-16.00

Atatürk İlke ve İnkılapları II

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Yabancı Dil II

Osmanlı Mutfağı

Anatomi (Uygulama)(2.Grup)

16.15-17.00

Atatürk İlke ve İnkılapları II

Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)*

Yabancı Dil II

Osmanlı Mutfağı

Anatomi (Uygulama)(2.Grup)

 

 

 

 

2.SINIF GÜZ YARIYILI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8.15-9.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Temel Bilgi Teknolojileri

Radyasyon Fiziği ve Radyobiyoloji

Endodonti (Teorik)

Protetik Diş Tedavisi  (Teorik)

9.15-10.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Temel Bilgi Teknolojileri

İş Sağlığı Güvenliği

Endodonti (Teorik)

Protetik Diş Tedavisi  (Teorik)

10.15-11.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

İletişim Becerileri

Histoloji (Teorik)

Çanakkale Sosyal-Kültürel Tarihi

Restoratif Diş Tedavisi (Teorik)

11.15-12.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

İletişim Becerileri

Histoloji (Teorik)

Çanakkale Sosyal-Kültürel Tarihi

Restoratif Diş Tedavisi (Teorik)

ÖĞLE ARASI

 

 

 

 

 

13.15-14.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)*

Fizyoloji (Teorik)

Endodonti (Uygulama)*

Mikrobiyoloji

14.15-15.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)*

Fizyoloji (Teorik)

Endodonti (Uygulama)*

Mikrobiyoloji

15.15-16.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)*

Histoloji (Uygulama)

Endodonti (Uygulama)*

Mikrobiyoloji

16.15-17.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)*

Histoloji (Uygulama)

Endodonti (Uygulama)*

 

 

 

 

2.SINIF BAHAR YARIYILI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

8.15-9.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)

Biyokimya

Türk İşaret Dili

Endodonti(Teorik)

Endodonti (Uygulama)*

9.15-10.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)

Biyokimya

Türk İşaret Dili

Endodonti (Teorik)

Endodonti (Uygulama)*

10.15-11.00

Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)

Biyokimya

Histoloji (Teorik)

Restoratif Diş Tedavisi (Teorik)

Endodonti (Uygulama)*

11.15-12.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)

Biyokimya

Histoloji (Teorik)

Restoratif Diş Tedavisi (Teorik)

Endodonti (Uygulama)*

ÖĞLE ARASI

 

 

 

 

 

13.15-14.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Anatomi (Teorik)

 Histoloji (Uygulama)

Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)*

Mikrobiyoloji

14.15-15.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Anatomi (Teorik)

Histoloji (Uygulama)

Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)*

Mikrobiyoloji

15.15-16.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Protetik Diş Tedavisi  (Teorik)

Fizyoloji

Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)*

Mikrobiyoloji

16.15-17.00

Protetik Diş Tedavisi  (Uygulama)*

Protetik Diş Tedavisi  (Teorik)

Fizyoloji

Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)*

Radyasyon Fiziği ve Radyobiyoloji

 

1. ve 2. sınıfların Diş Anatomisi ve Fizyolojisi, Restoratif Diş Tedavisi, Endodonti, Protetik Diş Tedavisi klinik öncesi uygulama (preklinik) dersleri Kepez’deki preklinik laboratuvarında yapılacaktır. 

Temel Bilgi Teknolojileri dersleri Mühendisli Fakültesi Ana Binası Zemin Kat C : 10  nolu sınıfta yapılacaktır.

1. sınıfların teorik dersleri Diş Hekimliği Fakültesi (Kepez)'' Zemin katındaki 1. sınıfta , 
2. sınıfların teorik dersleri Diş Hekimliği Fakültesi (Kepez)'' Zemin katındaki 2. sınıfta yapılacaktır.

Anatomi (Uygulama) dersleri Diş Hekimliği Fakültesi (Kepez)' 3. katındaki Anatomi laboratuarında yapılacaktır.