2019-2020 Akademik Yılı Güz ve Bahar Dönemi Ders Programında Değişiklik
1. SINIF GÜZ YARIYILI
|
Pazartesi |
Salı |
Çarşamba |
Perşembe |
Cuma |
8.15-9.00 |
Türk Dili I |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Heykel Teknolojileri |
9.15-10.00 |
Türk Dili I |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Heykel Teknolojileri |
10.15-11.00 |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Teorik) |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Davranış Bilimleri-I |
11.15-12.00 |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Teorik) |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Davranış Bilimleri-I |
ÖĞLE ARASI |
|
|
|
|
|
13.15-14.00 |
|
Biyofizik |
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Organik Kimya |
|
14.15-15.00 |
|
Biyofizik |
|
Organik Kimya |
Biyoistatistik I |
15.15-16.00 |
Atatürk İlke ve İnkılapları I |
Biyofizik |
Yabancı Dil I |
Organik Kimya |
Biyoistatistik I |
16.15-17.00 |
Atatürk İlke ve İnkılapları I |
Diş Hek.Giriş |
Yabancı Dil I |
Organik Kimya |
|
1.SINIF BAHAR YARIYILI
|
Pazartesi |
Salı |
Çarşamba |
Perşembe |
Cuma |
8.15-9.00 |
Türk Dili II |
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Ağız Diş Sağlığı |
9.15-10.00 |
Türk Dili II |
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Ağız Diş Sağlığı |
10.15-11.00 |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Teorik) |
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Davranış Bil.-II |
11.15-12.00 |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Teorik) |
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Davranış Bil.-II |
ÖĞLE ARASI |
|
|
|
|
|
13.15-14.00 |
Anatomi (Teorik) |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Tıbbi Biyoloji ve Genetik |
Biyoistatistik II |
Anatomi (Uygulama)(1.Grup) |
14.15-15.00 |
Anatomi (Teorik) |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Deontoloji ve Etik |
Biyoistatistik II |
Anatomi (Uygulama)(1.Grup) |
15.15-16.00 |
Atatürk İlke ve İnkılapları II |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Yabancı Dil II |
Osmanlı Mutfağı |
Anatomi (Uygulama)(2.Grup) |
16.15-17.00 |
Atatürk İlke ve İnkılapları II |
Diş Anatomisi ve Fizyolojisi (Uygulama)* |
Yabancı Dil II |
Osmanlı Mutfağı |
Anatomi (Uygulama)(2.Grup) |
2.SINIF GÜZ YARIYILI
|
Pazartesi |
Salı |
Çarşamba |
Perşembe |
Cuma |
8.15-9.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Temel Bilgi Teknolojileri |
Radyasyon Fiziği ve Radyobiyoloji |
Endodonti (Teorik) |
Protetik Diş Tedavisi (Teorik) |
9.15-10.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Temel Bilgi Teknolojileri |
İş Sağlığı Güvenliği |
Endodonti (Teorik) |
Protetik Diş Tedavisi (Teorik) |
10.15-11.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
İletişim Becerileri |
Histoloji (Teorik) |
Çanakkale Sosyal-Kültürel Tarihi |
Restoratif Diş Tedavisi (Teorik) |
11.15-12.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
İletişim Becerileri |
Histoloji (Teorik) |
Çanakkale Sosyal-Kültürel Tarihi |
Restoratif Diş Tedavisi (Teorik) |
ÖĞLE ARASI |
|
|
|
|
|
13.15-14.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Fizyoloji (Teorik) |
Endodonti (Uygulama)* |
Mikrobiyoloji |
14.15-15.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Fizyoloji (Teorik) |
Endodonti (Uygulama)* |
Mikrobiyoloji |
15.15-16.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Histoloji (Uygulama) |
Endodonti (Uygulama)* |
Mikrobiyoloji |
16.15-17.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Histoloji (Uygulama) |
Endodonti (Uygulama)* |
|
2.SINIF BAHAR YARIYILI
|
Pazartesi |
Salı |
Çarşamba |
Perşembe |
Cuma |
8.15-9.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama) |
Mikrobiyoloji |
Türk İşaret Dili |
Endodonti(Teorik) |
Endodonti (Uygulama)* |
9.15-10.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama) |
Mikrobiyoloji |
Türk İşaret Dili |
Endodonti (Teorik) |
Endodonti (Uygulama)* |
10.15-11.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama) |
Mikrobiyoloji |
Histoloji (Teorik) |
Restoratif Diş Tedavisi (Teorik) |
Endodonti (Uygulama)* |
11.15-12.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama) |
Radyasyon Fiziği ve Radyobiyoloji |
Histoloji (Teorik) |
Restoratif Diş Tedavisi (Teorik) |
Endodonti (Uygulama)* |
ÖĞLE ARASI |
|
|
|
|
|
13.15-14.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Anatomi (Teorik) |
Histoloji (Uygulama) |
Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Biyokimya |
14.15-15.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Anatomi (Teorik) |
Histoloji (Uygulama) |
Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Biyokimya |
15.15-16.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Protetik Diş Tedavisi (Teorik) |
Fizyoloji |
Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Biyokimya |
16.15-17.00 |
Protetik Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Protetik Diş Tedavisi (Teorik) |
Fizyoloji |
Restoratif Diş Tedavisi (Uygulama)* |
Biyokimya |
1. ve 2. sınıfların Diş Anatomisi ve Fizyolojisi, Restoratif Diş Tedavisi, Endodonti, Protetik Diş Tedavisi klinik öncesi uygulama (preklinik) dersleri Kepez’deki preklinik laboratuvarında yapılacaktır.
Temel Bilgi Teknolojileri dersleri Mühendisli Fakültesi Ana Binası Zemin Kat C : 10 nolu sınıfta yapılacaktır.
1. sınıfların teorik dersleri Diş Hekimliği Fakültesi (Kepez)'' Zemin katındaki sınıfta ,
2. sınıfların teorik dersleri Diş Hekimliği Fakültesi (Kepez)'' 2. katındaki sınıfta yapılacaktır.
Anatomi (Uygulama) dersleri Diş Hekimliği Fakültesi (Kepez)' 3. katındaki Anatomi laboratuarında yapılacaktır.